Навчально-виховний комплекс «Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 - колегіум»


запам'ятати

 

Вступ до школи

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - колегіум"

 

оголошує про початок набору учнів до 1-класу на 2022-23 н.р. :

·        - з українською мовою навчання ;

·       -  з російською мовою навчання.

 

Вас чекають креативні ТА досвідчені вчителі, СПРАВЖНІ ФАХІВЦІ СВОЄЇ СПРАВИ:

  • МИРЗА ОЛЕНА ГЕОРГІЇВНА
  • ЗАЛЕВСЬКА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
  • КУРУЧ СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА
  • БАРАНКЕВИЧ ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА

 

 

 

  • ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 31 ТРАВНЯ 2022 РОКУ ВКЛЮЧНО
  • НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ - ДО 1 ЧЕРВНЯ

 

 

Необхідні документи:

- заява батьків;

- свідоцтво (ОРИГІНАЛ) про народження;

- медична довідка про стан здоров'я;

- паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника.

 

 

Довідки за телефоном: (048 66) 2-24-03

 

Зарахування учнів до 1-го класу

 

 

 

НВК « БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 – КОЛЕГІУМ»

 

НАКАЗ

 

31.05.2021 р.                            м. Балта                              №

 

Про зарахування дітей до 1 класів

на 2021-2022н.р.

 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіти із змінами», Порядку зарахування до загальноосвітніх та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, », наказу по школі від 28.04.2021 №        «Про прийом дітей до 1-х класів на 2021-2022н.р.» та заяв батьків, з метою організованого прийому дітей до перших класів та  забезпечення права на освіту

НАКАЗУЮ

1. Зарахувати до 1-х класів школи на 2021-2022 навчальний рік   учнів згідно зі списком(Додаток 1).

 2. Розмістити список прізвищ зарахованих учнів на інформаційному стенді школи.

3. Організувати прийом заяв батьків дітей на вільні місця до 31серпня.

4. Оприлюднити наказ на сайті  школи .

 5. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної  роботи Сабадаш Н.В.

 6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор школи:                                                                                Ж.В.КАПКІНА

 

Додаток 1  

Класний керівник - Юраш Валентина Іванівна

  1. Бурхонова Діора Бухтійорівна (22.09.2015)
  2. Василик Дар’я Олександрівна (25.11.2014)
  3. Гарагаш Ельдар Віталійович (24.05.2015)
  4. Горобець Дмитро Олексанрович (10.07.2015)
  5. Золотарьова Ольга Вячеславівна (14.12.2014)
  6. Катишева Анастасія Денисівна (29.08.2014)
  7. Клишавчук Владислава Дмитрівна (21.01.2016)
  8. Колісниченко Любов Олегівна (25.11.2014)
  9. Лавриненко Артем Олександрович (27.11.2015)
  10. Лазарєв Даніїл Олександрович (29.09.2014)
  11. Левадний Назар Дмитрович (19.09.2014)
  12. Мазур Катерина Сергіївна (26.11.2014)
  13. Марущак Анастасія Юріївна (27.03.2015)
  14. Пирля Ростислав Андрійович (10.10.2014)
  15. Поліщук Віталій Сергійович (27.12.2014)
  16. Разводова Олександра Сергіївна (21.07.2015)
  17. Савчук Варвара Сергіївна (24.03.2016)
  18. Станченко Марія Володимирівна (26.07.2015)
  19. Федорець Олександра Юріївна (08.02.2015)
  20. Черкасов Руслан Русланович (28.08.2015)
  21. Чудний Нікіта Миколайович (07.02.2015)
  22. Шестопал Марія Іванівна (24.04.2015)

Класний керівник – Гуменюк Альона Михайлівна

  1. Ангелуца Ельвіра Василівна (26.11.2014)
  2. Балицька Мілана Євгенівна (19.12.2014)
  3. Бобко Михайло Дмитрович (22.02.2015)
  4. Буряк  Маргарита Вадимівна (16.06.2015)  
  5. Гредінарь Єлеазар Юрійович (16.08.2014)
  6. Гукасян Яна Євгеніївна (24.09.2015)
  7. Залевський Іван Павлович (12.05.2015)
  8. Ільченко Максим Віталійович (17.06.2015)
  9. Карабет Олександр Михайлович (15.08.2015)
  10. Касанов Микита Сергійович (19.10.2015)
  11. Коробчинський Кіріл Петрович
  12. Коцага Уляна Микитівна (10.08.2014)    
  13. Метельський Тимур Олександрович (20.11.2014)
  14. Паламарчук Максим Сергійович (10.03.2015)
  15. Піроженко Ніка Русланівна (17.04.2015)
  16. Струтинська Анна Андріївна (25.04.2014)
  17. Фоміна Ангеліна Олексіївна (15.07.2015)
  18. Цвєткова Дар’я Анатоліївна (23.01.2014)
  19. Чорний Максим Дмитрович (30.10.2014)
  20. Шпетюк Анна Сергіївна (11.11.2015)
  21. Штьопа Назар Вадимович (21.01.2015)

Класний керівник – Гернеза Тетяна Павлівна

  1. Вернигора Михайло Олександрович (21.03.2015)
  2. Гапуніч Богдан Костянтинович (27.06.2015)
  3. Гернеза Анна Олександрівна (29.07.2015)
  4. Діордієва Варвара Андріївна (29.04.2015)
  5. Ковальова Аліна Владиславівна (11.11.2014)
  6. Ковальчук Нікіта Олександрович (09.06.2014)
  7. Лелюк Ангеліна Василівна (18.10.2015)
  8. Літвінчук Софія Володимирівна (26.10.2014)
  9. Пасюк Сніжана Іванівна (25.10.2014)
  10. Передерко Єва Сергіївна (22.04.2015)
  11. Петров Михайло Миколайович (24.10.2015)
  12. Савченко Владислав Вікторович (11.11.2014)
  13. Самсонюк Віра Юріївна (28.09.2015)
  14. Стахов Захар Олександрович (30.01.2015)
  15. Тепла Анастасія Олександрівна (28.07.2015)
  16. Унгуряну Катерина Іванівна (09.07.2015)
  17. Усатюк Роман Гаврилович (25.03.2015)
  18. Ширкова Жанна Петрівна (27.09.2015)
  19. Ілінчук Ангеліна Миколаївна (21.06.2015)

 

Продовжується набір учнів до 10 класу історико-філологічного напряму на 2021/2022 н.р.!!! 
  • ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА ВІЛЬНІ МІСЦЯ - ДО 31 СЕРПНЯ!!!
Освітні пропозиції: профільний рівень вивчення української мови, української літератури та історії України; додаткові години для вивчення англійської мови, математики та німецької мови (як другої іноземної); факультативи та спецкурси для підготовки до ЗНО з української мови і літератури, англійської мови, історії України, математики, біології та географії.

 

зарахування до 10 класу на 2021/2022 н.р.:

 

НВК «БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 – КОЛЕГІУМ»

 

НАКАЗ

 

11.06.2021                                                    м. Балта                                                       №

    

Про переведення та відрахування учнів,

які завершили здобувати базову загальну

середню освіту

 

Згідно ст.13 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку  переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу ( Наказ МОН № 762 від 14 липня 2015 року), Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних загальноосвітнього навчального закладу (Наказ МОН України № 367 від 16.04.2018р.), Статуту школи, за результатами річного оцінювання та рішення педагогічної ради школи (протокол №4 від 10.06.21р.), з урахуванням поданих заяв батьків,

 

НАКАЗУЮ :

 

1. Перевести до 10 класу історико-філологічного профілю з українською мовою навчання та вивченням обов’язково-вибіркових предметів інформатики та технологій згідно поданих заяв таких учнів за списком:

  1.  

Ангелуца Андрій Олександрович

  1.  

Баранкевич Юлія Русланівна

  1.  

Батурська Вероніка Володимирівна

  1.  

Боделан Денис Олександрович

  1.  

Бордей Юлія Миколаївна

  1.  

Бронзель Роман Іванович

  1.  

Вінярська Яфа Вадимівна

  1.  

Гнатишняк Дмитро Сергійович

  1.  

Демченко Ірина Олексіївна

  1.  

Дідурик Вікторія Володимирівна

  1.  

Діордійчук Наталія Сергіївна

  1.  

Егоян Сергій Мгерович

  1.  

Загородний Віталій Борисович

  1.  

Загорулько Максим Михайлович

  1.  

Копко Артем Володимирович

  1.  

Костянко Дарія Андріївна

  1.  

Ласкорунська Анастасія Олександрівна

  1.  

Левандовський Максим Олександрович

  1.  

Мальцев Володимир Миколайович

  1.  

Нікітенко Сніжана Русланівна

  1.  

Оніщук Діана Валеріївна

  1.  

Паламарчук Микола Миколайович

  1.  

Пашкевич Артем Валерійович

  1.  

Польгаєв Дмитро Олександрович

  1.  

Пурчел Богдан Володимирович

  1.  

Пянковська Вікторія Олегівна

  1.  

Рахнянський Олександр Олегович

  1.  

Розгон Анна Володимирівна

  1.  

Руснак Юлія Юріївна

  1.  

Самотей Олександр Анатолійович

  1.  

Сокур Діана Юріївна

  1.  

Сорока Сергій Сергійович

  1.  

Тартачний Артем Васильович

  1.  

Тимофеєва Валерія Валеріївна

  1.  

Цибулівська Яна Олегівна

  1.  

Чернецький Іван Андрійович

  1.  

Чорнолуцька Ірина Миколаївна

  1.  

Швайцер Анатолій Анатолійович

  1.  

Щербакан Святослав Анатолійович

 

2. Відрахувати зі школи учнів, які не виявили бажання продовжувати здобувати повну загальну середню освіту в закладі, згідно списку:

 

  1.  

Балтажи Ілля Валентинович

  1.  

Безуглов Артем Євгенович

  1.  

Бурдейна Алла Миколаївна

  1.  

Вакулич Олександра Володимирівна

  1.  

Волощук Даниїл Русланович

  1.  

Гавриленко Анна Олександрівна

  1.  

Гордєєва Діана Сергіївна

  1.  

Данілова Катерина Андріївна

  1.  

Демченко Єлизавета Олегівна

  1.  

Дідур Катерина Олександрівна

  1.  

Довга Марія Олександрівна

  1.  

Карло Дмитро Володимирович

  1.  

Козак Діана Дмитрівна

  1.  

Колодка Даніель Сергійович

  1.  

Кузнецов Валерій Денисович

  1.  

Лебідь Сергій Володимирович

  1.  

Литвиненко Марина Дмитрівна

  1.  

Мазурков Євгеній Сергійович

  1.  

Наумчак Богдан Вячеславович

  1.  

Ободовська Марія Миколаївна

  1.  

Поруб Нікіта Олександрович

  1.  

Самсонюк Владислав Юрійович

  1.  

Скрипнік Єлизавета Вадимівна

  1.  

Сташевський Владислав Олександрович

  1.  

Стащенко Андрій Сергійович

  1.  

Суслик Максим Анатолійович

  1.  

Ханларова Анастасія Романівна

  1.  

Цуркан Владислав Раджович

  1.  

Шинкарук Вероніка Віталіївна

  1.  

Шпетюк Микола Миколайович

 

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                          Ж.В.Капкіна